Počítajte s ústretovou komunikáciou od A po Z!

Poskytujeme moderné a komplexné riešenie pre vašu strechu. Väzníková strecha, väzníkový krov, stavba krovu, výmena strechy, opravy striech, pultová strecha, výmena strešnej krytiny, montáž krovu, drevené krovy, pokrývanie striech, strecha na bungalov atď. 

Tradičné krovy

Tradičným krovom myslíme v dnešnej dobe najviac preferovaný hambálkový krov, ktorý je najekonomickejší. Pri ostatných typoch tradičných krovov (stojatá alebo ležatá stolica, vešadlo, vzperadlo) sa čiastočne stráca výhoda voľného využiteľného priestoru podkrovia a okrem toho majú vyššiu spotrebu dreva. Je vhodný aj na väčšie sklony strechy (nad 30°). Priestor je sa často využíva ako obytné podkrovie alebo ako úložný priestor.

tradičný krov
Väzníkový krov pozdĺžny

Väzníkové krovy

Premýšľate nad stavbou väzníkového krovu? Ste na správnom mieste. Veľmi úzko spolupracujeme s výrobcami väzníkových krovov, takže ak potrebujete šetriť čas ale zároveň chcete mať viacero konkurenčných ponúk, my to zariadime. Zároveň apelujem na zákazníkov prenechať montáž na odborníkov. Napriek tomu že mnohí sľubujú rýchlu montáž, nie vždy je to pravda a nie vždy je krov zrealizovaný v súlade s technickými normami. Samotná montáž už nieje vysoká nákladová položka. Zverte prosím realizáciu na odborníkov. Ušetríte čas, peniaze a získate trvácnu strešnú konštrukciu krovu.

Pokrývanie

Pokrývame strechy všetkými na trhu dostupnými krytinami.